Biohacker vyvíjí vibrátor pro muže, který lze implantovat přímo do těla

Rich Lee z Utahu spojil své síly s Ascendance Biomedical a společně pracují na prototypu implantovatelného vibrátoru. Ten by měl být podle dostupných informací hotový zhruba za 3-4 měsíce.

Zařízení s pracovním názvem Lovetron 9000 půjde umístit pod mužskou stydkou kost, kde bude stimulovat penis. Jeho velikost by měla činit zhruba 36 x 25 mm. Díky bezdrátovému indukčnímu dobíjení nebude zapotřebí měnit baterky.

Rich Lee má v současné době 6 implantátů: 2 v uších (fungují coby sluchátka), 2 v prstech (magnety pro vnímání magnetického pole), 1 v ruce (Near Field Communication čip pro ovládání různých zařízení) a 1 v předloktí (bio-termální čip pro sledování teploty).

Jeho duchovní otec přiznal, že když se do tohoto projektu v roce 2011 pustil, jeho manželku to příliš nenadchlo. „A po rozvodu jsem ho dal k ledu úplně a přemýšlel o tom, že zbytek života strávím v celibátu. Ale pak jsem poznal ženu, která se zabývala sexuální psychologií a ta mě přiměla ho dokončit. Přesvědčila mě, že by mohl posílit řadu vztahů,“ zavzpomínal pro Daily Mail.

Asi nejzajímavější je skutečnost, že Rich pracuje jako skladový manažer a v oblasti inženýrství či elektrotechniky nemá žádné formální vzdělání. „Dělám spoustu chyb a i nadále je dělat budu. Spoléhám na odborníky, kteří mě toho o těchto věcech hodně učí," konstatoval.

Pokud jde o prodejní cenu, nad tou zatím stále visí otazník. Někteří Leeovi přátelé prý tvrdí, že Lovetron 9000 by měl stát mezi 1600 a 4 600 americkými dolary. On sám si však není jistý, zda to není příliš mnoho.

Zdroj: Daily Mail

Váš názor Další článek: Google Play slaví páté narozeniny. Na nákup hardwaru dodnes marně čekáme

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,