Nic nového pod slunce. To že je v naší sluněční soustavě 10 planet se píše ve všech astrologických knihách.
Názor byl 1× upraven, naposled 21. 7. 2017 15:41
😀 😀 😀Vždyť právě kvůli tomu jednu preventivně vyřadily. Mušíš myšlet pleci dopšedu. 😝
okolo slnka lieta plno harampadia. co je planeta zalezi od definicie. a podla tej to nieje iba podla velkosti
Astrologie je snůška nesmyslů a polopravd. Objektů nacházejících se za oběžnou dráhou Neptunu je tolik, že při troše představivosti by tam každý našel něco, co by mohl nazývat planetou. Z pohledu astrologie by jich tedy nebylo deset, ale miliony. Nehledě na to, že každý astrolog tvrdí něco jiného, protože se nedrží vědeckých faktů.
myslel jsem, že opravdu velký objekt jako je planeta může vzniknout jen v okolí slunce (milióny obletů, milióny srážek různých malých těles, to vše bez možnosti úniku mimo soustavu). Pravděpodobnost, že k nám něco přiletí z temného vesmíru, bude to velké a zaparkuje to někde hodně daleko za Neptunem bude hodně malá ... určitě ne milióny planet.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.