Americká armáda zveřejnila nové informace k videím s UFO

Pentagon zveřejnil nové informace o videích zaznamenávajících střetnutí amerických pilotů s neidentifikovanými létajícími předměty (UFO). Tzv. „hazard reports“ obsahují podrobnosti o velikosti, tvaru apod. těchto předmětů.

„Zdálo se, že neznámý létající stroj je malé velikosti, přibližně velikosti cestovního kufru, a stříbrné barvy,“ uvádí se mj. ve zprávě popisující incident k němuž došlo v roce 2014.

Tehdy letadlo amerického námořnictva „minulo objekt ve vzdálenosti zhruba 1000 stop (cca 300 metrů), ale nebylo schopno pozitivně určit jeho totožnost“.

Zpráva z roku 2013 popisuje jiný objekt, který „měl rozpětí křídel přibližně 5 stop (cca 1,5 metru) a byl zbarven bíle bez dalších rozlišitelných vlastností... kvůli své malé velikosti byl klasifikován jako neidentifikovaný letecký systém.“

Armádní odborníci samozřejmě pracovali i s hypotézou, že se jednalo o drony. Nebylo však možné identifikovat žádné blízké operátory, kteří by je mohli ovládat.

Diskuze (47) Další článek: Jak správně nastavit nový NAS: Disky, uživatelé a sdílené složky

Témata článku: Letadla, Drony, USA, Armáda, Námořnictvo, UFO, Pentagon, Nová informace, Americká armáda, Stopa, Předmět, Velikost40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály