USA | UFO

Americké Ministerstvo obrany zakládá novou skupinu pro výzkum UFO

Americké Ministerstvo obrany zakládá novou pracovní skupinu, která se má zabývat problematikou UFO, resp. UAP (unidentified aerial phenomena). V úterý o tom informovalo veřejnost prostřednictvím tiskové zprávy.

Posláním tzv. Airborne Object Identification and Management Synchronization Group (AOIMSG) bude „detekovat, identifikovat a posuzovat zajímavé objekty“ zaznamenané ve vojenském vzdušném prostoru.

AOIMSG nahradí skupinu Unidentified Aerial Phenomena Task Force. Ta svého času vznikla za účelem studia „UAP, které by mohly potenciálně představovat hrozbu pro národní bezpečnost USA“.

Tato zpráva přichází krátce poté, co se američtí politici rozhodli vytvořit nový program pro výzkum UFO.

Je tedy patrné, že ve Spojených státech se toto téma aktuálně těší velké popularitě. Svou měrou k tomu přispěl i Barack Obama, který na jaře v pořadu The Late Late Show with James Corden přiznal existenci snímků a nahrávek UFO.

Diskuze (4) Další článek: Záhadný objekt spatřený před několika desetiletími by mohl být ve skutečnosti devátou planetou

Témata článku: Výzkum, USA, UFO, Barack Obama, Nová skupina, Skupina, Task Force, Ministerstvo obrany, The Late Late Show, James CordenRecenze hry Gungrave G.O.R.E. Jedním slovem mlátička. Aneb když hra nemá co více nabídnout

Recenze hry Gungrave G.O.R.E. Jedním slovem mlátička. Aneb když hra nemá co více nabídnout

Old school akční rubačka, která je i přes to, že se občas snaží, intelektuálně prázdná až hanba.

Michal Drmla
Gungrave G.O.R.E.RecenzePC
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2