Američtí politici chtějí studovat UFO. Připravují nový program

Američtí republikáni i demokraté společně připravují nový program pro studium UFO, respektive UAP (unidentified aerial phenomena). Upozornil na to server Politico.

V rámci tohoto programu by měl mj. vzniknout úřad Anomaly Surveillance and Resolution Office. Jeho úkolem bude získávat co možná nejvíc informací o původu, záměrech… UFO.

Kromě toho by měl rovněž vytvořit rámec pro vývoj a nasazení dalších technologických nástrojů, které budou následně využívány ke studiu dotyčných jevů.

„Strkání hlavy do písku není strategie!“

„Pokud je to technologie, kterou vlastní protivníci nebo jakákoli jiná entita, potřebujeme to vědět,“ řekla iniciátorka celého projektu, newyorská senátorka Kirsten Gillibrand. „Strkání hlavy do písku není ani strategie, ani přijatelný přístup.“

Gillibrand rovněž prozradila, že počet slyšení, jež na toto téma měla během uplynulých 10 let, by spočítala na prstech jedné ruky.

„Což je vzhledem ke zkušenostem, které za poslední dekádu měli členové našich služeb, poměrně znepokojivé,“ dodala.

Diskuze (5) Další článek: Lunární rover LTV, kterým budou astronauti jezdit po Měsíci, musí zvládat i extrémně mrazivé počasí

Témata článku: Technologie, Výzkum, USA, UFO, Politika, Studium, Strategie, Americký politik, UAP, Nový program, Kirsten Gillibrand, Program, Politico22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

Martin Nahodil
Logické
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Zlatý řez ve fotografii

Zlatý řez ve fotografii

Mezi základní kameny fotografické techniky patří kompozice. Obdélníkový tvar fotografie umožňuje různé umístění fotografovaného předmětu ve scéně.

Tomáš Slavíček
Fotoškola
Nový americký dělostřelecký systém zlomil rekord nejrychleji vystřeleným projektilem

Nový americký dělostřelecký systém zlomil rekord nejrychleji vystřeleným projektilem

** Nový dělostřelecký systém U.S. Army před časem zlomil rekord v rychlosti výstřelu ** Umožnila to speciální hnací náplň munice ** Za účelem jejího vývoje byl postavený pozoruhodný balistický simulátor (BSIM)

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda