Automobilka General Motors se pochlubila „krabím režimem“ elektrického Hummeru

Společnost General Motors slíbila, že 20. října konečně plně představí své dlouho očekávané elektrické SUV Hummer. A jako malou ochutnávku zveřejnila krátké video, které ukazuje jeho „krabí režim“ („Crab Mode“).

Tato funkce dotyčnému vozu umožňuje otáčet všechny čtyři kola a pohybovat se v téměř libovolném diagonálním směru. To značně usnadní navigaci ve stísněných podmínkách.

SUV, od nějž se očekává vzkříšení slavné značky, bylo poprvé oznámeno loni v lednu. Podle původního plánu měl být odhalen již na jaře, ale tento termín musel být posunut kvůli pandemii COVID-19.

Z dosud publikovaných informací mj. plyne, že nový Hummer bude mít výkon 1000 koní a dokáže zrychlit z nuly na 60 mil za hodinu (cca 96,6 km/h) za pouhé tři sekundy. Jeho řidiči budou moct využívat pokročilý asistenční systém Super Cruise.

Výroba pravděpodobně bude zahájena koncem příštího roku. General Motors však zatím nechce uvádět žádná konkrétní data.

Diskuze (14) Další článek: Šeptanda: Sony má problém s výrobou, sníží dodávky PS5 o téměř třetinu

Témata článku: Technika, Elektromobily, Doprava, Automobily, General Motors, Režim, Hummer, SUV, Super Cruise, Automobilka, Asistenční systém40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Komunita opět vyhrabala pár detailů o nadcházející sbírce GTA Trilogy

Komunita opět vyhrabala pár detailů o nadcházející sbírce GTA Trilogy

Rockstar je zatím na informace velmi shovívaný, datamineři ale nespí.

Michal Maliarov
Rockstar GamesGTAAkce
16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

** Internet se roky bavil umělé rozčtverečkovanými místy v mapách ** Postupně jich ale ubývá, nebo se jedná o běžné chyby ** Výjimkou je Evropa. Tady čtverečkujeme až až

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy