Bohatství či chudobu máme vepsanou ve tváři

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 10

Názory k článku

25. 07. 2017 13:59

Kam by asi byli zařazeni politici - který z nich vypadá podle tváře, že je bohatý a kdo z nich vypadá jako chudý? Opravdu ten jejich zdánlivý vzhled odpovídá jejich finanční realitě, anebo se spíš přetvařují?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
24. 07. 2017 17:51

nebylo by dobré použít fotky obličejů spících lidí, když jde o vypnutí mimiky, případně i s analýzou fází spánku bez snů?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
24. 07. 2017 14:34

Výsledek téhle studie se posléze zapracuje do programu na rozpoznávání tváří, aby se v budoucnu reklamním poutačům po městě nestávalo faux pas že budou chudákovi nabízet Rolexky.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Anonymizovaný  |  24. 07. 2017 12:09

Ono to není ani tak emocemi "chudoby", ale když uvidíte tvář někoho, kdo vypadá, že spal naposledy loni, navíc má neudržovanou pleť pomocí pleťové kosmetiky atd., tak je jasné, že ten člověk zkrátka hodně maká a za to dostává almužnu, která mu neumožní ani o sebe řádně pečovat.Dál to taky poznáte podle rukou. Většinou chudí lidé mají zničené ruce, protože za prvé často manuálně pracují v práci, za druhé často manuálně pracují i doma, aby ušetřili a udělali si všechno sami, za třetí na nějakou tělovou péči pro hebké ruce opět nemají peníze - respektive raději je dají za potřebnější věci.Mimochodem právě zničené ruce odhalily ještě za komunistů jednoho agenta tehdejší tajné služby, který se vydával za bohatého obchodníka se zbraněmi - měl tehdy velké štěstí, že ho nezastřelili a opravdovému obchodníkovi se zbraněmi se vymlouval na to, že "rád relaxuje tvrdou prací na zahrádce", ale to stačilo leda na to, aby si udržel lebeň v celku - ne na udržení kontaktů a další práce Jasně, jsou lidi, kteří mají peníze a nezáleží jim na oblečení a "stylu" - jako jsem třeba i já, který si kupuje levné hadry i když bych si mohl kupovat mnohem dražší a kupoval bych si je i kdybych měl miliardy, stejně jako to dělá třeba Warren Buffett. Ale opravdu NIKDO, kdo opravdu nemusí se dobrovolně nevyspí nebo nebude mít zničené ruce, pokožku atd., když by bylo v jeho silách to dát za trochu peněz do pořádku.DOPLNĚNÍ: Samozřejmě toto neplatí vždy, protože třeba Steve Jobs byl miliardář a sám se prací a odmítáním léčby dobrovolně přivedl do hrobu... Ale stojí to za pozornost. Každopádně jestli má někdo zničené ruce, unavený obličej a do prázdné nádrže právě natankoval za 200 Kč, tak už je odhad téměř stoprocentní .Mimochodem oni jsou "chudí" občas i lidé, kteří se zdají být velmi bohatí a mají i vysoký příjem. Znal jsem třeba člověka, který měl měsíčně okolo 60 000 Kč a neměl na jídlo - protože hypotéka na předraženou nemovinost, lízačka na předražené auto, celý kotel spotřebitelských úvěrů a vlastně celý jeho normální příjem pokrýval jen splátky, takže si chodil půjčovat na jídlo, protože banka by mu už nepůjčila.Naopak jsem viděl i v "ruinách" bydlet lidi s takovými penězi, až se mi panenky protáčely! Takže ono to občas nějak jednoduše poznat nejde.Je ale pravda, že podle stavu člověka - jeho těla - to jde poznat nejčastěji, protože málokdo je takový, aby si nechal kvůli penězům likvidovat sám sebe.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (5)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor