Bude Cybertruck propadákem? Elon Musk se o to nestará

Elektromobil Cybertruck má řadu fanoušků, kteří už se nemohou dočkat, až se konečně začne vyrábět.  Jiní však jeho atypický design kritizují a pochybují o tom, že se bude dobře prodávat.

Ani samotného Elona Muska by nijak nepřekvapilo, kdyby z obchodního hlediska nešlo o žádnou bombu. Z jeho vyjádření však plyne, že je mu to v zásadě jedno.

„Abych byl upřímný, vždy existuje určitá šance že Cybertruck propadne, protože je tak odlišný od čehokoliv jiného. Nestarám se o to. Moc to miluji, i když ostatní ne,“ uvedl CEO Tesly na Twitteru.

Musk tímto svým komentářem reagoval na příspěvek, podle nějž by dotyčný automobil mohl být „prvním propadákem“ společnosti.

„Ostatní náklaďáky vypadají jako kopie stejné věci, ale Cybertruck vypadá jako by ho vyrobili mimozemšťané z budoucnosti,“ dodal.

Slavný vizionář rovněž nedávno potvrdil, že Cybertruck nebude mít žádné dveřní kliky – jakmile rozpozná svého majitele, otevře dveře automaticky. Jde o další důkaz toho, že produkční vůz se nebude příliš lišit od verze představené v listopadu 2019.

Titulní foto: u/Kruzat modified by Periwinklewrinkles, CC BY-SA 4.0

Diskuze (21) Další článek: V Amsterdamu otevřeli první ocelový most vytištěný na 3D tiskárně

Témata článku: Technika, Elektromobily, Twitter, Elon Musk, Tesla Motors, Automobily, Design, Cybertruck, Obchodní hledisko, Bomba, Propadák, MimozemšťanéTaková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Až Google dokončí tuto umělou inteligenci, lidstvo ztratí kontrolu nad návrhem čipů

Až Google dokončí tuto umělou inteligenci, lidstvo ztratí kontrolu nad návrhem čipů

** Každý procesor se skládá z logických hradel ** Dnes jich jsou miliony a jejich skládání zabere roky ** Google buduje technologii, která to dokáže za pár hodin

Jakub Čížek
ProcesoryUmělá inteligenceGoogle
Nakonec opravdu Windows 11. Microsoftu uniklo ISO a na světě jsou první screenshoty
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
NÁVOD: Jak nainstalovat Windows 11 (a proč to raději nedělat)
Vladislav Kluska
Windows 11Windows Insider