Snad by to šlo použít jako skladiště tenisových raket a dýňových jader, tzn. i nadále by šlo o jaderné raketové silo? 😉
Jednině s plnou výzbrojí a odpalovacími kódy, jinak nebrat.
ja by som radsej tie jadrove rakety.. aspon par desiatok.
Když vidím to silo tak jadernou raketu fakt ne.
Raketa s hlavicí je v ceně nebo za příplatek? 🙂
Raketa byla prodana na cernym trhu zvlast...
A kdybych řekl, že tam chci postavit raketu s warpovým pohonem, tak mi to prodají?😀😀😀
Jen pokud mu slíbíte, že ho vezmete na první let místo Jordiho, Zeframe. 😀
Něco mi říká, že: "Peeling lead paint on the wall of a Titan Missile complex..." neznamená to, co si myslíte, respektive jak vám to google překladač přeložil. ========================================================Beru zpět, i google překladač to přeloží správně. Že vy jste použili Bing translator?
Názor byl 1× upraven, naposled 13. 11. 2019 13:40
Vidím, že už jste ten příspěvek v mezičase stačil upravit, takže můžu reakci omezit na to, že jsem nepoužil žádný translator, ale zapomněl jsem to z originálního textu přepsat. 😁
Palec nahoru. Já jsem si pátrání po původu peelingové barvy docela užil. Ukázalo se třeba, že odkaz v posledním odstavci je v EU nefunkční, protože web tucson.com blokuje přístup z EU kvůli GDPR. Žijeme v šílené době.
Přiznám se, že pointu tohoto příspěvku nechápu. Suříkové barvy na bázi olova se běžně používaly jako velmi kvalitní základovky, které byly speciálně vhodné k nátěru narezlých železných konstrukcí. Co si matně vzpomínám ještě ze střední školy - rez je nějaký hydrát oxidu železitého, který z železa vzniká reakcí s kyslíkem ve vlhkém prostředí. Je to látka porézní, snadno se odlupuje v šupinách od povrchu, takže železná konstrukce chátrá do stále větší hloubky. Suřík je oxid olova, který s železem i oxidem železitým reaguje za zvzniku olovnatanu, tuším, že železitého, který je pevný, odolný, nepropustný pro vodu, neodlupuje se, takže na povrchu natřené železné konstrukce vytvoří odolnou slupku.Nejsem si jistý jestli suříkové barvy nejsou dnes už z ekologických důvodů zakázány podobně jako se olovo přestalo přidávat do cínů určených k pájení v elektrotechnice. V minulosti se ale "olověné" základovky používaly naprosto běžně.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.