Chytáte očkované přes Bluetooth nebo cítíte jejich blízkost? Čeští skeptici to změří a dají vám tři miliony korun

Facebook, řetězové e-maily, WhatsApp a další sociální sítě se plní zaručenými zprávami o tom, jak lze rozpoznat člověka, který se nechal očkovat na koronavirus. Ať už podle jeho pochybného zdravotního stavu, nebo změny signálu rádiových sítí. Někteří pak údajně očkované viděli i jako dostupná zařízení Bluetooth.

Pokud patříte mezi stejně senzibilní jedince, můžete si nově vydělat necelých 3,4 milionů korun. Stačí se na Facebooku přihlásit do Paranormální výzvy pod záštitou Českého klubu skeptiků Sisyfos.

Výzva pro experiment s odměnou 3 415 000 Kč pro kohokoliv, kdo prokáže schopnost poznat člověka očkovaného vakcínou proti Covid-19 ️.

Klepněte pro větší obrázek

Paranormální výzva Českého klubu skeptiků SISYFOS vyhlašuje možnost testovat schopnosti detekce lidí, u kterých proběhlo očkování proti onemocnění Covid-19. Je určena každému, kdo je přesvědčený, že na něj nějakým způsobem působí lidé, kteří byli očkování některou ze schválených a v České republice užívaných vakcín proti onemocnění Covid-19.

Máte v přítomnosti takových lidí nepříjemné pocity? Závratě? Cítíte slabost? Jste přesvědčeni o tom, že takového člověka poznáte pomocí svých smyslů nebo se domníváte, že takového člověka dokážete detekovat pomocí mimosmyslových schopností? Pak můžete světu prokázat své tvrzení.

Připravíme ve spolupráci s vámi průkazný dvojitě zaslepený experiment, jehož výsledky pak představíme veřejnosti a vyplatíme vám, v případě prokázání takových schopností, odměnu, kterou garantujeme v rámci Paranormální výzvy. Stačí se přihlásit na emailu dotazy@sisyfos.cz a my vás budeme kontaktovat pro doladění podrobností experimentu.

Paranormální výzva

Paranormální výzva vznikla ve spolupráci s dobrovolnými donátory už v roce 2014, doposud se ale orientovala na běžné nadpřirozené jevy od proutkařů všeho druhu po nejrůznější formy lidového léčitelství a schopnosti, které jsou podle současných vědeckých poznatků nemožné.

Podívejte se, jak si stáhnout očkovací certifikát z webu:

Diskuze (39) Další článek: Nastavení vzhledu Windows 11: Vyzkoušeli jsme tmavý motiv a vrátili Start doleva

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,