Cybertruck bude podle Elona Muska schopen poskytovat energii karavanům i malým domům

Očekávaný elektromobil Cybertruck bude schopen poskytovat energii karavanům a dokonce i malým domům. Alespoň to plyne z nedávného vyjádření Elona Muska.

Když jeden uživatel Twitteru položil otázku, zda bude možné „zapojit můj malý dům do Cybertrucku, aby ho napájel“, slavný vizionář odpověděl stručně a jasně: „ano“.

Tesla ostatně již zveřejnila rendery na nichž je vidět i stylový přívěs. Ten však podle Electreku nevypadá zrovna jako karavan.

Je tedy otázkou, co přesně má jmenovaná automobilka vlastně za lubem. Zahraniční média každopádně připomínají, že vzhledem k dojezdu až 800 km na jedno nabití by Cybertruck s kátkodobým napájením kuchyňských spotřebičů, osvětlení apod. neměl mít problém.

A zdá se, že touto vyhlídkou je vcelku nadšená i komunita kempařů a karavanistů. Například YouTuber známý pod přezdívkou „Motorhome man“ si svůj vlastní obytný přívěs pro Cybertruck navrhl už v prosinci 2019:

Diskuze (18) Další článek: Vakcína proti chřipce vyvinutá novým způsobem si poradí i s „mutanty“

Témata článku: Technika, Elektromobily, Twitter, Elon Musk, Energie, Tesla Motors, Cestování, Cybertruck, DOM, Electreku, Přívěs, DOMŮ, Camper, Elektromobil, ENE, Automobilka, Tesla, Youtuber, KaravanSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy