Cybertruck od Tesly na montážní lince: Chystá se další prototyp?

O víkendu se na internetu objevila fotografie, která zachycuje Cybertruck od Tesly na montážní lince. Údajně byla pořízena v továrně v kalifornském Fremontu.

Tento snímek okamžitě vyvolal spekulace, že se jedná o zbrusu nový prototyp, protože by příliš nedávalo smysl, aby na montážní linku najel již hotový automobil.

Server Teslarati v dané souvislosti připomněl, že Cybertruck byl od svého odhalení v roce 2019 viděn na veřejnosti jen několikrát – v Petersen Automotive Museum, v pořadu Jay Leno’s Garage a pak když v něm Elon Musk vyrazil do ulic Los Angeles.

Případný nový prototyp by tedy nepochybně značně rozšířil možnosti propagace – bylo by možné začít pořádat další předváděcí akce apod.

Na druhé straně, koncem každého fiskálního čtvrtletí se Tesla obvykle soustřeďuje především na to, aby vyrobila co možná nejvíce nových vozů a „blýskla“ se tak před svými akcionáři.

Diskuze (3) Další článek: Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Témata článku: Technika, Internet, Elektromobily, Tesla Motors, Elon Musk, Cybertruck, Prototyp, Fremont, Los Angeles, DAL, Teslarati, Tesla, LinkaDisney a LucasFilm v prosinci plánují odhalit novou hru z univerza Star Wars

Disney a LucasFilm v prosinci plánují odhalit novou hru z univerza Star Wars

Půjde o něco zbrusu nového, nebo menší projekt?

Michal Maliarov
Lucasfilm GamesByznys
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Vychází Ubuntu 21.10. Má nové aplikace i funkce, avšak krátký život
Lukáš Václavík
UbuntuOperační systémyLinux