-25 není žádný extrém, to je teplota, která se čas od času objeví dokonce i u nás v ČR. A co se týče toho opačného konce, ono v roztopeném autě na sluníčku může být až hodně překvapivě horko, těm 85 to bude hodně blízko, a člověk opět nemusí jezdit ani nikam na Saharu... Ergo skutečně extrémní podmínky by ty karty dost možná nerozdýchaly, resp. na ně nejsou přinejmenším certifikované. Holt bulvár.by
asi jsem se nejak zahadou dostal k nejake brutalne tajne edici karet, protoze SanDisk SD kartu mam v prehravaci v aute uz X let a zazila opravdovou zimu i opravdove leto. Pokud neposunuli hranici zivotnosti o ~5-10° tak to nic moc super objevneho asi ne.... jo pardon... ja zapomel... jsme na lzive,cz
Asi tak. Zatím jsem problém neměl, ale raději kupuji karty s doživotní zárukou, než s vyšší cenovou a tvrzením výrobce, že to vydrží.
Takový Lexar tough drive má specifikováno -25C - 150C a hádám tolik nakonec vydrží každá karta nebo USB flash, která je z odolnějšího plastu. Pro procesor a grafiku jsou 85C-100C ještě pracovní teploty (byť na hraně) a proč by to nemělo přežít mráz nevím.
Extrémní průmyslová teplota 85°C 😀
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.