Elon Musk se setkal s vynálezcem, který pracuje na obleku inspirovaném Iron Manem

Americký vynálezce Dylan Lange Edminston, který pracuje na kombinéze inspirované Iron Manem, vyrazil na základnu SpaceX v jižním Texasu, aby se pokusil setkat s Elon Muskem. Nakonec se mu to skutečně podařilo.

Dylan má velké ambice – z informací zveřejněných na jeho YouTube kanálu plyne, že se chce stát vůbec „první osobou v osobním létajícím obleku, která překoná rychlost zvuku“.

Zatím bohužel není jasné, o čem přesně s Muskem diskutoval. Lze ale předpokládat, že řeč se točila právě kolem jeho výtvoru, který s sebou samozřejmě přivezl.

Některé zlé jazyky se nicméně domnívají, že Edminstonův požadavek na schůzku se slavným vizonářem mohl mít postranní motiv.

„Zní to, jako by hledal práci ve SpaceX, opravdu kreativní způsob, jak upoutat jejich pozornost a ukázat, co dokáže. Doufám, že se dostane dovnitř,“ komentoval to jeden uživatel Twitteru.

Titulní ilustrační foto: greyloch, CC BY-SA 2.0

Diskuze (2) Další článek: Virtuální server s Linuxem a úplně zadarmo. Dešifruje nám výplatní pásku v PDF

Témata článku: Technologie, YouTube, SpaceX, Elon Musk, Twitter, Létání, Vynálezce, Iron Man, Oblek, Texas, DylanNa povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Jeden z nejpodivnějších objektů ve Sluneční soustavě odpálil další explozi

Jeden z nejpodivnějších objektů ve Sluneční soustavě odpálil další explozi

** Kometa 29P/Schwassmann–Wachmann je pozoruhodná tím, že víceméně pravidelně vybuchuje ** A letos se vyloženě předvádí ** V srpnu odpálila pořádnou erupci, v září doslova supererupci a 24. října následovala další velice silná exploze

Stanislav Mihulka
AstronomieKomety