Elon Musk se setkal s vynálezcem, který pracuje na obleku inspirovaném Iron Manem

Americký vynálezce Dylan Lange Edminston, který pracuje na kombinéze inspirované Iron Manem, vyrazil na základnu SpaceX v jižním Texasu, aby se pokusil setkat s Elon Muskem. Nakonec se mu to skutečně podařilo.

Dylan má velké ambice – z informací zveřejněných na jeho YouTube kanálu plyne, že se chce stát vůbec „první osobou v osobním létajícím obleku, která překoná rychlost zvuku“.

Zatím bohužel není jasné, o čem přesně s Muskem diskutoval. Lze ale předpokládat, že řeč se točila právě kolem jeho výtvoru, který s sebou samozřejmě přivezl.

Některé zlé jazyky se nicméně domnívají, že Edminstonův požadavek na schůzku se slavným vizonářem mohl mít postranní motiv.

„Zní to, jako by hledal práci ve SpaceX, opravdu kreativní způsob, jak upoutat jejich pozornost a ukázat, co dokáže. Doufám, že se dostane dovnitř,“ komentoval to jeden uživatel Twitteru.

Titulní ilustrační foto: greyloch, CC BY-SA 2.0

Diskuze (2) Další článek: Bývalý softwarový šéf Pentagonu: „Za 15 až 20 let nebudeme mít proti Číně žádnou šanci.“

Témata článku: Technologie, YouTube, SpaceX, Twitter, Elon Musk, Létání, Kter, Iron Man, Texas, Dylan, Oblek, VynálezceGoogle vdechne starým brýlím Glass Enterprise 2 nový život. Jen díky tomu, že je propojí s nejnovějšími Pixely

Google vdechne starým brýlím Glass Enterprise 2 nový život. Jen díky tomu, že je propojí s nejnovějšími Pixely

** Od první generace Google Glass uplynulo už 10 let ** Druhá generace pro firmy je s námi tři roky ** Jaký smysl má nově uvedená párovací aplikace pro brýle a Pixely?

Martin Chroust
Chytré brýleMobilní aplikace
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2