Elon Musk slíbil redesignovaný Cybertruck: „Možná už za měsíc.“

Tesla v dohledné době představí redesignovaný Cybertruck. Podle tweetu Elona Muska by k tomu mohlo dojít možná už za měsíc.

Zatím samozřejmě není jasné, co všechno se na tomto originálním elektromobilu ještě změní. Lze však předpokládat, že nepůjde o nijak dramatické úpravy.

„Vždy chceme, aby auto, které dodáváme, bylo lepší než auto, které jsme odhalili,“ konstatoval Musk minulý měsíc. „A stejný cíl sledujeme s Cybertruckem. Ve srovnání s tím, co bylo odhaleno, je tu spousta malých vylepšení.“

Konkrétně by se mohlo jednat například o zkrácení délky i šířky, o němž slavný vizionář psal již v prosinci loňské roku. Současná verze je totiž tak velká, že by se dost dobře nedala zaparkovat  ve standardní garáži.

Kromě toho by měl být Cybetruck schopen přepravovat i delší předměty, které by se prostrčily otvorem v zadním okně. A nejspíš se dočkáme také vylepšeného vzduchového odpružení:

Diskuze (11) Další článek: Nová verze Telegramu přináší připínání zpráv, seznamy skladeb, statistiky a strašidelné emoji

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,