Elon Musk zveřejnil „nejsilnější argument“ proti existenci UFO mimozemského původu

Elon Musk na svém Twitteru zveřejnil něco, co považuje za nejsilnější argument proti existenci UFO mimozemského původu. Konkrétně se jedná o následující graf, který ukazuje, jak moc se od 19. století zlepšilo rozlišení kamer – zatímco videa či snímky zachycující UFO stále mají neuvěřitelně špatnou kvalitu.

Zahraniční média si všimla toho, že jeho příspěvek dostal lajk i od samotného CEO výše jmenované sociální sítě Jacka Dorseyho.

Není žádným tajemstvím, že šéf SpaceX a Tesly je vůči možnosti existence cizích civilizací velice skeptický. „Podle mých nejlepších vědomostí neexistují žádné přímé důkazy o mimozemském životě na Zemi,“ prohlásil během únorového rozhovoru s Joem Roganem.

„Upřímně řečeno myslím, že kdyby tu byli mimozemšťané, věděl bych to,“ pokračoval, na což Rogan odvětil: „Doufám, že ano.“

Projekty typu SETI tak Musk považuje za ztrátu času. „Kdyby chtěli, abychom je poznali, mohli by se prostě ukázat a projít po Main Street a říct ‘hej, já jsem mimozemšťan, podívejte se na mě’ víš,“ konstatoval.

Diskuze (97) Další článek: Japonci začali OLED panely tisknout ve velkém. Monitory zlevní a bude jich více

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,