Jak zkrášlit Cybertruck? Mohl by hrát všemi barvami duhy nebo být „tetovaný“

Automobilka Tesla nedávno informovala veřejnost o tom, že hodlá otevřít továrnu v texaském Austinu. V ní se budou konstruovat dlouho očekávané Cybertrucky.

Elon Musk proto nyní přemýšlí, jak dosáhnout toho, aby dotyčný vůz vypadal poněkud atraktivněji (jinými slovy, lépe než jako obří skříň z nerezové oceli na kolech). Zatím se mu zalíbily například tyto dvě možné varianty: čistě bílá… a duhová.

S druhou zmíněnou přišel na Twitteru student designu vystupující pod přezdívkou @flcnhvy, který připomněl, že jsou-li některé typy oceli temperovány, mění barvu.

Pokud by tedy současná nudná karoserie byla tím správným způsobem zahřívána, mohla by se proměnit v něco mnohem… veselejšího.

Z výše uvedeného však pochopitelně neplyne, že Tesla bude duhové Cybertrucky skutečně vyrábět  – podle Electreku je pravděpodobnější, že půjde o úpravu určenou pro poprodejní trh.

Nebo byste svému Cybertrucku raději vtiskli originální podobu pomocí „tetování“?

Diskuze (17) Další článek: První herní monitory pro nové konzole ukázal Asus. Mají 4K, 120 Hz a HDMI 2.1

Témata článku: Technika, Elektromobily, Tesla Motors, Elon Musk, Twitter, Design, Cybertruck, Tetování, Barvy, Austin, Jak, Barva, Electreku, Tesla, Karo, Duha, Nerezová ocel40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Retro sci-fi The Invincible upoutá pozornost hutnou atmosférou v prvním teaseru

Retro sci-fi The Invincible upoutá pozornost hutnou atmosférou v prvním teaseru

Po prvních obrázcích přichází také první teaser trailer.

Michal Maliarov
FPSVideoAdventury
Digitální mířidla udělají z palných zbraní zbraně proti dronům

Digitální mířidla udělají z palných zbraní zbraně proti dronům

** Američtí mariňáci si pořizují větší množství pokročilých digitálních mířidel SMASH 2000 ** Ta byla vyvinuta k tomu, aby zvýšila šance střelce zasáhnout cíl první ranou ** Umožňují střelci sledovat cíle a nabízejí jim optimální zamíření s přihlédnutím k pohybu cíle

Stanislav Mihulka
ZbraněVojenstvíDrony