To je hezké, a nové rudné žíly vzniknou na místech dnešních skládek odpadů
Ne, ty budou uzavřeny pro archeology příštích tisíciletí.
Kovy a kovové slitiny asi přírodě neškodí, když pominu jejich těžbu a výrobu. Takže když kus železa zahrnu do země nebo hodím do moře asi ničemu neuškodím. Mě by spíš zajímalo co se stane se všemi těmi plasty, barvami a laky.
rozpadnou se na nanočástice, no a pak to bude doufejme o tom, že se časem vyvinou mikroorganismy, které se tím budou schopny živit, a tím to nakonec zprovodí ze světa
moje škodovka nikdy nezestárne, stejně jako já. Jen si časem nechám nahrát své vědomí do jejího mikroprocesoru a bude ze mne nový Transformer. Námitky na pomalý procesor neberu, já nebyl nikdy žádný velký myslitel
Škodovku nemám a nikdy mít nebudu. Sockoauto pro stádové ovce.
Až si jednou v 18 letech (což tipuji dle tvé zralosti bude tak nejdříve za 5 let) koupíš své první auto, tak možná budeš ještě docela rád, když budeš mít na nějakou ojetou škodovku.
V té době ale už nynější ,,plech,, bude nahrazen alobalem.
nojo, to se hned pozná Rebel
ta fabia uz v sobe ma recyklovany materialy takze to auto je v tom grafu uplne jinde nez v tom spiku
Japonci ... ironické, protože jejich nejtenčí plechy rezaví a rozpadají se nejrychleji. To není nic proti jejich autům, ale životnost plechů není jejich silnou stránkou.
Jak nabíjet mobil ze slunce
Megatest 15 NVMe SSD s kapacitou 1 TB
Domácí síť s maximální rychlostí
Radíme s nákupem síťového úložiště