Měsíc | Vesmírná turistika | Vztahy

Japonský miliardář hledá životní lásku. Chce ji vzít na výlet kolem Měsíce

Nový pořad AbemaTV nazvaný Full Moon Lovers bude dokumentovat snahy japonského miliardáře Jusaka Maezawy o nalezení životní partnerky. Ta by čtyřiačtyřicetiletého podnikatele měla doprovázet na jeho plánované cestě kolem Měsíce.

„S touto budoucí partnerkou chci vykřičet naši lásku a světový mír z vesmíru,“ uvádí Maezawa na webových stránkách show.

Zakladatel módní maloobchodní internetové stránky Zozotown se chystá k naší přirozené družici vyrazit v roce 2023 a to na palubě kosmické lodi SpaceX. Podle dostupných informací půjde o prvního komerčního pasažéra jmenované společnosti.

Přítelkyně i umělci

V září 2018 Maezawa oznámil, že chce s sebou vzít 6-8 umělců. Nyní to však vypadá, že jedno z těchto míst nakonec připadne ženě, kterou najde ve Full Moon Lovers.

Zájemkyně o účast se mohou přihlásit do 17. ledna. S těmi nejslibnějšími následně Jusaku bude randit, přičemž konečné rozhodnutí prý padne do konce března.

Pro úplnost dodejme, že základní požadavky jsou poměrně jednoduché: věk nad 20 let, bystrá a pozitivní osobnost a samozřejmě touha cestovat do vesmíru.

Diskuze (9) Další článek: Vláda schválila důležitý dokument, 5G aukce by měla začít v prvním čtvrtletí

Témata článku: Vesmír, Japonsko, SpaceX, Měsíc, Televize, Vesmírná turistika, Vztahy, Miliardář, Partnerka, Láska, Maezawa, Výlet


Určitě si přečtěte

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 74