Když nutně musíte hrát kulečník i na jachtě ve vlnách. Bugatti Pool Table skrývá hromadu technologií

Kulečníkový stůl patrně není úplně typický objekt, ve kterém byste hledali špičkové technologie a karbonová vlákna. Bugatti Pool Table je prostě jiný. Rám je z frézovaného hliníku, šrouby a matky z titanu, kapsy z nerezové oceli jsou vyložené kůží, karbonové panely patrně odkazují na superauta značky Bugatti. Nechybí loga slavné automobilky, součástí setu jsou tága, jejichž hliníkové koncovky jako by někdo sebral z interiéru Bugatti Chiron.

A nekončíme. Součástí setu je držák na tága, trojúhelník na rovnání koulí, kožená brašna na jejich transport, box na křídy a dokonce stropní lampa s ideální distribucí rozptýleného světla nad celou plochu stolu. Vše v odpovídajícím designu. Zkrátka typická záležitost pro zmlsané miliardáře, kteří se potřebují předvést. Ale Bugatti Pool Table má ještě něco navíc.

Použití digitálních technologií naznačuje už 13" displej na počítání skóre. Ale to hlavní se skrývá uvnitř. Gyroskopy posílají data do výkonného počítače, který diriguje servomotory integrované v každé ze čtyř nohou. Výsledkem je systém, který udrží hrací desku dokonale vodorovnou a stabilní i na jachtě kolébající se ve vlnách.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Detail nivelačního segmentu nohy a technické parametry. Jde o kusovou výrobu, materiály a barvy se volí podle přání zákazníka.

Vznikne 30 stolů, každý dostane plaketu s pořadovým číslem a ceny začínají na 300 tisících dolarů, tj. skoro 8 miliónů korun. A to je bez vyvažovacího systému, který je za další příplatek. Máte zájem? Dodávky startují v červnu.

Diskuze (6) Další článek: Revoluce v tisku: s HP Instant Ink ušetříte a vaše tiskárna už nikdy nezůstane na suchu

Témata článku: Technologie, Sport, Jachta, Luxus, Kulečník, Stůl, Bugatti, Bugatti Chiron, Pool, Vlna, Hromada9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty

redakce
TipyHudba, filmy, seriályWeb
Tohle bude velké. Microsoft za tři týdny ukáže novou verzi Windows
Lukáš Václavík
Windows 10Operační systémyMicrosoft
Červnový útěk z Google Photos bude zatraceně těžký. Opravdová alternativa totiž neexistuje

Červnový útěk z Google Photos bude zatraceně těžký. Opravdová alternativa totiž neexistuje

** Blíží se konec neomezených Fotek Google ** Pokud si nezaplatíte, alternativy zatím nejsou ** Tuto službu totiž dělá tím, čím je A.I.

Jakub Čížek
FotografováníDisk GoogleGoogle