Když nutně musíte hrát kulečník i na jachtě ve vlnách. Bugatti Pool Table skrývá hromadu technologií

Kulečníkový stůl patrně není úplně typický objekt, ve kterém byste hledali špičkové technologie a karbonová vlákna. Bugatti Pool Table je prostě jiný. Rám je z frézovaného hliníku, šrouby a matky z titanu, kapsy z nerezové oceli jsou vyložené kůží, karbonové panely patrně odkazují na superauta značky Bugatti. Nechybí loga slavné automobilky, součástí setu jsou tága, jejichž hliníkové koncovky jako by někdo sebral z interiéru Bugatti Chiron.

A nekončíme. Součástí setu je držák na tága, trojúhelník na rovnání koulí, kožená brašna na jejich transport, box na křídy a dokonce stropní lampa s ideální distribucí rozptýleného světla nad celou plochu stolu. Vše v odpovídajícím designu. Zkrátka typická záležitost pro zmlsané miliardáře, kteří se potřebují předvést. Ale Bugatti Pool Table má ještě něco navíc.

Použití digitálních technologií naznačuje už 13" displej na počítání skóre. Ale to hlavní se skrývá uvnitř. Gyroskopy posílají data do výkonného počítače, který diriguje servomotory integrované v každé ze čtyř nohou. Výsledkem je systém, který udrží hrací desku dokonale vodorovnou a stabilní i na jachtě kolébající se ve vlnách.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Detail nivelačního segmentu nohy a technické parametry. Jde o kusovou výrobu, materiály a barvy se volí podle přání zákazníka.

Vznikne 30 stolů, každý dostane plaketu s pořadovým číslem a ceny začínají na 300 tisících dolarů, tj. skoro 8 miliónů korun. A to je bez vyvažovacího systému, který je za další příplatek. Máte zájem? Dodávky startují v červnu.

Diskuze (6) Další článek: Revoluce v tisku: s HP Instant Ink ušetříte a vaše tiskárna už nikdy nezůstane na suchu

Témata článku: Technologie, Sport, Jachta, Luxus, Kulečník, Hromada, Bugatti Chiron, Vlna, Pool, Bugatti, StůlJak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

** Videa nejen z Youtube se hodí stáhnout v případě, že může být smazáno ** Rovněž se hodí možnost získat pouze audio ** Použít lze desktopové aplikace, webové nástroje i doplňky

Stanislav Janů
TipyNejlepší programy
Co vy na to? Nosíte na ruce chytré hodinky či náramky?
Vladislav Kluska
Co vy na to?HodinkyAnkety
Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Telefon, chytré hodinky, notebook a třeba i akční kamera. To jsou všechno přístroje obsahující akumulátory, o které je potřeba se alespoň trochu starat.

Jakub Michlovský
AkumulátoryTipy
Nejlepší program pro střih videa na doma: 9 video editorů, ze kterých si vyberete

Nejlepší program pro střih videa na doma: 9 video editorů, ze kterých si vyberete

** Pokročilé programy na doma stojí pár tisíc korun, jsou ale i zdarma ** Podpora 4K, hromada funkcí a efektové filtry jsou samozřejmostí ** Vybrali jsme 9 nejzajímavějších programů pro Windows

Stanislav Janů
Střih videaTipyNejlepší programySoftware
Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

** Poradíme, jak řešit problémy s rychlostí bezdrátového připojení ** Ukážeme, jak najít nejvhodnější Wi-Fi kanál ** Prozradíme, jak prověřit pokrytí prostoru signálem

Karel Kilián
RouterWi-FiTipy
Konec laciných cetek z AliExpressu: Jak budeme od letních prázdnin nakupovat ze zahraničí

Konec laciných cetek z AliExpressu: Jak budeme od letních prázdnin nakupovat ze zahraničí

** Od prázdnin skončí osvobození od DPH u laciných zásilek ** Postihne to AliExpress i další tržiště mimo EU ** Jak bude asi vypadat nakupování v praxi?

Jakub Čížek
DaněE-shopyAliExpress