Kumar Galhotra z Fordu: „Jediným opravdovým elektrickým náklaďákem pro tvrdě pracující lidi bude F-150!“

Jediným opravdovým elektrickým „pracovním“ náklaďákem bude Ford F-150. Alespoň podle prezidenta Fordu pro americké a mezinárodní trhy Kumara Galhotry.

„Zatímco všechny ostatní elektrické pick-upy soutěží o zákazníky v oblasti lifestyle, plně elektrický F-150 je navržen a zkonstruován pro tvrdě pracující zákazníky,“ konstatoval Galhotra během mediálního brífingu, který se konal minulou středu.

Vozy Ford řady F jsou ve Spojených státech amerických nejpopulárnějšími pick-upy již více než 40 let. Jen v roce 2019 jich dotyčná automobilka prodala téměř 900 000.

Připomeňme, že Elon Musk loni zveřejnil video, v němž Cybertruck od Tesly táhne „vzpouzející se“ F-150 bez větší námahy do kopce. Mnozí lidé ale tvrdili, že šlo o nespravedlivé porovnání.

„F-150 použitý v tomto videu je zřetelně lehčí, levnější a pravděpodobně výrazně poddimenzovaný ve srovnání se všemi jeho elektrickými protivníky,“ argumentoval server Motor1.

Diskuze (12) Další článek: Po třech letech nové letecké snímky. Mapy.cz aktualizovaly západ Česka

Témata článku: Technika, Doprava, Elektromobily, USA, Tesla Motors, Elon Musk, Automobily, Ford, Tesla, Bude, Náklaďák, Pick-up, Pracující člověk, CybertruckBattlefield 2042 je pro EA zklamáním. Zvažuje přechod na free-to-play model

Battlefield 2042 je pro EA zklamáním. Zvažuje přechod na free-to-play model

Poslední díl série Battlefield na tom není zrovna nejlépe. Zklamáním není jen pro hráče, ale i pro samotné vydavatelství.

Martin Nahodil
Battlefield 2042Spekulace
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Černobyl po 35 letech: Stále vypadá děsivě, elektřina se tu ale vyrábí dál

Černobyl po 35 letech: Stále vypadá děsivě, elektřina se tu ale vyrábí dál

** Uběhlo 35 let od tragické nehody v černobylské elektrárně ** Celá oblast je událostí stále silně poznamenaná ** Z Černobylu ale znovu teče elektřina – tentokrát solární

David Polesný
Elektrárna