Lego v červenci: Legendární Knight Rider i s kamionem, nové sety a halda slev

Novinky (trochu nudy na úvod, ale pak to přijde)

Uplynulý měsíc přinesl opět nemálo stavebnic pro dospělé stavitele kostek Lego. Tentokrát se dostalo na fanoušky sportu, historických strojů, aut i devadesátkových sitcomů.

Začnu nejprve těmi, které mne tolik neoslovily. Tím prvním je stavebnice Adidas Originals Superstar. Z tohoto setu o 731 dílech za 2 399 Kč si můžete postavit jednu tenisku této německé značky. V rámci propagace setu sice Lego Group oslovila několik designérů, kteří postavili šest ukázkových nápadů, jak si botu můžete přizpůsobit podle svého (protože co jiného byste s ní dělali), přesto je tato stavebnice kandidátem na nejnudnější set roku.

Klepněte pro větší obrázek
10282 Lego adidas Originals Superstar – 731 dílků za 2 399 Kč.
Klepněte pro větší obrázek
Nápady na úpravu tenisky od designérů z celého světa.

Příliš mne nezaujal ani nový set Lego Ideas, ze kterého si můžete postavit byt Jerryho Seinfelda ze stejnojmenného sitcomu z 90. let. Patrně je to tím, že jsem neviděl jediný díl a podle téměř nulových reakcí na článek, asi v Česku nejsem sám. Stavitelé měst v něm ale zajisté najdou alespoň spoustu nápadů a kostek pro interiéry svých domů.

Klepněte pro větší obrázek
21328 Seinfeld – 1 326 dílků za 2 099 Kč.
Diskuze (3) Další článek: Také Elon Musk poletí do vesmíru. Kupodivu na palubě konkurenční Virgin Galactic…

Témata článku: Facebook, Internet, Slevy, Velká Británie, Reddit, Stavebnice, Lego, Donald Trump, Airbus, Hračka, Ford, Jerry Seinfeld, Teniska, Lego kostka, Lego VIP, Česká republika, Dodge Charger, Červeň, Set, Lego Toy Story, Lego Technic, BrickNerd, Knight Rider, Charger, Kostka, Stavebnice Lego na Heureka.cz