Lego v listopadu. Nové monstrum pro fanoušky Star Wars a dům z filmu Sám doma

Lego Ideas Sám doma

Když loni v červnu porota Lego Ideas rozhodla o tom, že se Dům McCallisterů ze snímku Sám doma stane další oficiální stavebnicí navrženou AFOLem, byl jsem jako fanoušek tohoto filmu nadšen. Zároveň mne ale také popadly obavy, že je návrh ukrajinského stavitele Alexe Storozhuka zkrátka příliš velký a detailní na to, aby set vyšel ve své původní podobě.

Obavy se ukázaly jako liché a stavebnice se zároveň stala tou největší v historii platformy Lego Ideas – obsahuje celkem 3 995 kostek a docela příznivá je i cena: 6 599 Kč (např. Velké piano s 3 662 kostkami stoji 9 299 Kč).

Klepněte pro větší obrázek
21330 Sám doma – 3 955 kostek za 6 599 Kč.

Z kostek můžete postavit detailní dům z filmu, který je navíc napěchován odkazy na známé scény (pohyblivý vláček s Michaelem Jordanem, fotka Buzzovy přítelkyně nebo třeba plechovky zavěšené na schodišti). Dům je navíc doplněn o domek na stromě a nechybí ani Kevinem postavená lanovka, pomocí které uprchne z hlavního domu. Příjemným překvapením je dodávka Harryho a Marva, ve které ve filmu objíždí celé sousedství.

Klepněte pro větší obrázek
Uvnitř domu najdete propracovaný interiér.

Co myslíte, přidá si tento set Macaulay Culkin do své sbírky, ve které už podle jeho Twitteru má minimálně Empire State Building?

Váš názor Další článek: Microsoft vydal náhled prosincové kumulativní aktualizace Windows 11. Přináší 70 oprav a vylepšení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,