Lego v říjnu: Nepotopitelný Titanic je největší Lego set v historii

Titanic se stal druhou největší stavebnicí Lego v historii

Hlavní zprávou uplynulého měsíce je odhalení dlouho očekávané stavebnice 10294 Lego Titanic. S délkou více než 1,3 metru se jedná o vůbec největší Lego stavebnici v historii! V počtu dílků je druhý, více má už jen Mapa světa (9 090 vs. 11 695 dílků).

Klepněte pro větší obrázek
10294 LEGO Titanic – 9 090 kostek za 15 999 Kč.
Loď se dá rozdělit na tři části, abyste mohli obdivovat interiér. Další obrázky najdete po kliknutí v galerii.

Největším překvapení je, že model má kromě propracovaného exteriéru také detailní interiér. Loď můžete „rozlomit“ na tři části a pokochat se ikonickými prostory jako je velké schodiště, strojovna, jídelna, kuřárna nebo bazén.

Diskuze (10) Další článek: Nové MacBooky Pro jsou neuvěřitelné stroje! Ale za jednu vadu na kráse to Apple schytá...

Témata článku: YouTube, Facebook, Internet, Historie, Čína, Škoda, Lego, Stavebnice, Star Wars, Reddit, Sparkys, Titanic, Web, Wild West, Nový Zéland, Bona, Camp Nou, Harry Potter, Drážďany, Lego komunita, FC Barcelona, Lego Group, Lego City, Lego House, Nemocnice, Stavebnice Lego na Heureka.cz22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2