UFO

Má Lockheed Martin k dispozici fragmenty UFO? Podle bývalého amerického senátora ano

Někdejší americký senátor Harry Reid naznačil, že známá technologická společnost Lockheed Martin by mohla mít k dispozici fragmenty UFO. Bohužel prý však nikdy nedostal možnost si to ověřit.

„Po celá desetiletí mi říkali, že Lockheed má některé z těchto získaných materiálů. A vzpomínám si, že jsem se snažil získat od Pentagonu povolení, abych se na ty věci mohl jít podívat,“ uvedl v rozhovoru pro magazín New Yorker.

„Neschválili mi to. Nevím, jaká byla všechna čísla, o jaký typ utajení šlo, ale nedali mi to,“ dodal.

Zemřeme všichni bez odpovědí?

Někteří novináři Reidovy výroky nesprávně interpretovali a napsali o něm, že na vlastní oči viděl vraky UFO. To on sám ale nikdy netvrdil.

Je nicméně zřejmé, že lidé ve vojenské a vládní sféře přistupují k problematice UFO vážněji, než kdy dříve – ať už jde o neidentifikované létající objekty údajně mimozemského, nebo jen pozemského původu.

„Byli lidé, kteří celý svůj život studovali záležitosti jako Roswell a zemřeli bez odpovědí,“ konstatoval nejmenovaný bývalý zaměstnanec Pentagonu. „Zemřeme všichni bez odpovědí?“

Diskuze (42) Další článek: Chcete si koupit rekreační dron s hmotností nad 250 gramů? Možná raději ještě rok počkejte

Témata článku: USA, UFO, Pentagon, New Yorker, Odpověď, Americký senátor, Lockheed, Fragment, Senátor, Harry Reid, Roswell, Lockheed Martin, DispoziceNejlepší aplikace pro tento týden: Myšlenkové mapy, kapitánské zkoušky a kryptoměny

Nejlepší aplikace pro tento týden: Myšlenkové mapy, kapitánské zkoušky a kryptoměny

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Aplikace
Jak z YouTubu stáhnout vlastní videa v původní kvalitě?
Lukáš Václavík
NávodyYouTubeTipyGoogle
Kdo v EU nejvíc využívá jadernou energii? Kdo vítr, Slunce? Kdo spoléhá na fosilie? Čísla a mapy

Kdo v EU nejvíc využívá jadernou energii? Kdo vítr, Slunce? Kdo spoléhá na fosilie? Čísla a mapy

** Srovnání zemí Evropské unie podle podílů zdrojů elektřiny ** Obnovitelné i fosilní zdroje, nízkoemisní, podíly podle typů elektráren ** Podrobněji se díváme na situaci v České republice

Marek Lutonský
Energetika