Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition: Elektrická motokára burácí jako sporťák od Lamborghini

Dvě slavné společnosti – čínský technologický gigant Xiaomi a legendární italská automobilka Lamborghini – spojily své síly a vytvořily elektrickou motokáru. A nutno uznat, že se jim opravdu povedla.

Tzv. Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition je seriózní závodní stroj postavený kolem oddělitelného samovyvažovacího vozítka Xiaomi. Podle dostupných informací dokáže vyvinout rychlost až 40 km/hod.

Stylové zadní křídlo dává motokáře sportovní vzhled. Baterie jsou chlazené pomocí vzduchu vedeného celkem čtyřmi kanály.

Na jedno nabití by Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition měla zvládnout urazit až 62 kol na čtyřsetmetrové trati – tedy něco málo přes 24 kilometrů. Doporučená maximální hmotnost řidiče je 100 kg.

Vestavěné bluetooth reproduktory během jízdy mohou přehrávat hudbu… nebo řev motorů Lamborghini V8 či V12. A prodejní cena? V přepočtu zhruba 33 000 Kč.

Diskuze (3) Další článek: Videokonferenční monitor nebo notebook odolávající dezinfekci od HP pro život s koronavirem

Témata článku: Technika, Doprava, Elektřina, Čína, Xiaomi, Design, Dostupná informace, Závodní stroj, Motokára, Hudba, Reproduktor, Automobilka, Lamborghini, Sporťák40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Sci-fi epos Starfield přibližuje v novém videu nebezpečnou zónu Settled Systems

Sci-fi epos Starfield přibližuje v novém videu nebezpečnou zónu Settled Systems

Galaxie vám bude otevřená, ale rozhodně nebude bezpečná.

Michal Maliarov
StarfieldVideo
Fujifilm Instax Link Wide – doplněk k mobilu pro instantní tisk
Petr Březina
Instantní fotografieFujifilm