USA | UFO

Nově zveřejněný dokument odhaluje, jak by měli američtí vládní úředníci reagovat na dotazy týkající se UFO

Department of Defense (DOD) zveřejnilo dokument týkající se toho, jak by američtí vládní úředníci měli reagovat na otázky týkající se UFO. Tedy např. „našlo ministerstvo nějaké důkazy o mimozemské technologii?“ či „proč nám nemůžete říct nic o UAP Task Force?“

Dotyčný dokument – známý jako „briefing card“ – se podařilo získat týmu projektu The Black Vault a to na základě tzv. Freedom of Information Act (FOIA). Má celkem tři stránky a můžete si ho prohlédnout níže.

Z „briefing card“ se bohužel nelze dozvědět v podstatě nic nového, protože její obsah kopíruje to, co jsme ohledně UFO, resp. UAP ( Unidentified Aerial Phenomena) od Pentagonu slyšeli už v minulosti.

Úředníci ji nicméně měli k dispozici už od 17. května. Je tudíž jasné, že jim měla pomoct připravit se na červnové zveřejnění veleočekávané přelomové zprávy ředitelství zpravodajských služeb.

Ta však nakonec byla všechno možné, jen ne „přelomová“. Její autoři konstatují, že odborníkům se podařilo vysvětlit pouze jedno z celkem 144 pozorování UFO mezi lety 2004 až 2021... a to je v zásadě všechno.

Za zmínku ještě stojí, že v 18 případech šlo o objekty pohybující se velice neobvyklým způsobem (typicky extrémní rychlostí). O možnosti, že by mohly být mimozemského původu, se ale zpráva nezmiňuje a otázku původu všech zbývajících 143 UAP nechává otevřenou – údajně kvůli „nedostatku informací v souboru dat“.

Diskuze (3) Další článek: Asus experimentuje. Chytré kroutítko se bude líbit tvůrcům, OLED úplně všem

Témata článku: USA, UFO, Pentagon, Úředník, Dotaz, NoLog, DOD, Aug, Dot, Vládní úředník, Zveřejněný dokument, Dokument, Department of Defense