Nový respirátor od Razeru svítí ve tmě a dokáže zesílit váš hlas

Společnost Razer, která se specializuje na výrobu herního příslušenství, představila koncept opakovaně použitelného respirátoru N95 nazvaný Project Hazel. Upozornil na to The Verge.

Podle Razeru jde o „nejchytřejší masku světa“. Ventilátory jsou odnímatelné a dobíjecí a samozřejmě nechybí ani RGB světlo. V oblasti nosu a brady respirátor utěsňují silikonové chrániče, takže jeho nošení by mělo být relativně pohodlné.

Nejzajímavější je však to, že Projekt Hazel dokáže pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktorů zesílit váš hlas, v důsledku čehož se vám bude mnohem lépe komunikovat.

Část plastu je navíc průhledná, což ostatním lidem umožňuje sledovat pohyb vašich úst. A když padne tma? Žádný problém, díky elektroluminiscenčním diodám bude váš úsměv vidět i nadále.

Razer předpokládá, že tento produkt bude prodáván se speciálním pouzdrem, které ventilátory dokáže nejen nabít, ale také sterilizovat ultrafialovým světlem.

Jedinou vadu na kráse představuje skutečnost, že v současné době stále probíhají testy a není tak vůbec jasné, kdy (pokud vůbec) Project Hazel dorazí na trh.

Diskuze (32) Další článek: Připraven pro novou generaci. Asus ukázal nejlepší 32" 4K monitor pro hráče

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,