Nový šéf NASA prozradil, že věří v existenci mimozemského života

Nedávno jmenovaný administrátor NASA Bill Nelson věří v existenci mimozemského života. Prozradil to během nedělního videorozhovoru s CNN.

Toto interview proběhlo krátce poté, co Pentagon zveřejnil dlouho očekávanou zprávu o UFO, respektive UAP (unexplained aerial phenomena). Ta nicméně neobsahuje jediný důkaz toho, že ve vesmíru nejsme sami.

Její závěr by se dal ve stručnosti shrnout tak, že některá dosavadní pozorování UAP nedokážeme uspokojivě vysvětlit, což není žádná novinka.

Zapomeňte na drony

„Ale pokud jde o vesmír, pamatujte, že vesmír je tak velký. V NASA máme program zvaný hledání mimozemské inteligence. Avšak zatím jsme nepřijali žádnou komunikaci od něčeho, co by bylo inteligentní,“ připustil Nelson.

Navzdory tomu se nedomnívá, že výše zmíněné „nevysvětlitelné“ UAP jsou ve skutečnosti drony či jiná létající zařízení vyrobená lidmi. Jedním z hlavních důvodů je jejich neuvěřitelně vysoká rychlost a rovněž schopnost bleskově měnit směr pohybu.

„Na to, co tito piloti námořnictva viděli, zkrátka neznáme odpověď… Sledovali to, zaměřili na to radar, následovali to a najednou se to rychle přesunulo z jednoho místa na druhé,“ uvedl Nelson.

Titulní foto: NASA HQ PHOTO, CC BY-NC-ND 2.0

Diskuze (20) Další článek: Jste na LinkedIn? Pak máte problém. Na darknetu je skoro celá databáze

Témata článku: Vesmír, NASA, Mimozemský život, Pentagon, Nový šéf, CNN, Drony, Bill Nelson, Existence, UAP, Drony na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

** Google má kvalitní družicové snímky Ruska ** Najdete na nich i tu poslední ruskou vojenskou základnu ** Nadšenci jich lokalizovali už okolo 1 600

Jakub Čížek
RuskoArmádaMapy
Akční strategie Marvel
Michal Maliarov
Marvel's Midnight SunsDatum vydáníMarvel
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Kolik hodin denně používáte telefon a jak to změřit? Možná budete hodně překvapeni...

Kolik hodin denně používáte telefon a jak to změřit? Možná budete hodně překvapeni...

** S nástupem koronaviru se zvýšila i doba používání telefonů ** Po dvou letech se lidé vrací do normálu, ale mobilní svět nikoliv ** Víte, kolik hodin používáte telefon každý den?

Martin Chroust
ZdravíStatistikaSmartphony
Izraelský obrněnec ROBUST autonomně bojuje proti pěchotě i tankům

Izraelský obrněnec ROBUST autonomně bojuje proti pěchotě i tankům

** Izraelský zbrojní gigant Elbit Systems nedávno představil střední obrněné vozidlo ROBUST ** To je určeno pro pokročilý autonomní boj proti pěchotě i obrněným vozidlům ** Nový obrněnec by měl operovat s vysokou mírou autonomie, za každého počasí a prakticky v každém terénu

Stanislav Mihulka
IzraelVojenstvíRoboti