Překvapivé zjištění: S chronickými bolestmi by mohl zatočit hlad

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 6

Názory k článku

avatar
27. 03. 2018 00:31

Ježíši, stáhněte ten článek dřív, než si té "hladové" metody léčby chronických bolestí všimne ministr zdravotnictví nebo financí!!!! Tady v našem Absurdistánu by se klidně mohlo stát, že když příště dorazím na revmatologii, tak mi doktor řekne: "Vážený pane, ideální léčba pro vaše bolavá zápěstí je hlad, takže denně maximálně vitamín C, půl krajíčku chleba a kousek kvasnic. Přijďte se ukázat za měsíc. Sestřičce zaplaťte 685 korun, protože na tuto novou léčbu dává pojišťovna příspěvek jen 60%. Nashledanou."

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
26. 03. 2018 23:06

Kosmodisk!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
26. 03. 2018 15:21

To je v podstatě nepravdivá informace. Já přerušovaně hladovím 40 let a při hladovce se mi zmírňují záněty. Vůbec mě to nepřekvapilo. Bral jsem to jako samozřejmost, protože proteolytické enzymy vznikající při hladovce tlumí zánět stejně jako lék Wobenzym. Není to nic překvapivého a je ostuda, že vám nevzdělaní pisálci motají šišky.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
26. 03. 2018 12:42

Nějaký týden bolesti a duševních chorob, dle četnosti článků. Je pravda, že na světě trpí mnoho lidí, mnoha věcmi vč. bolesti. Mnoho z nich ovšem neřeší, případně nemůže řešit (je moc chudých částí světa, kde je lidí moc a jejich morálka, výchova, víra, jim neumožňuje pozvednout svoji civilizaci*, vybřednout z bídy), příčiny této bolesti. I u nás v ČR, se mnoho lidí raději přemáhá, chodí kvůli $ (malé, směšné platy pro většinu obyvatel - kdo si z takové platu naspoří na důchod, na dům / byt, na výpomoc svým prarodičům, dovolenou 2x do roka, auta, elektroniku pro děti, další vybavení pro sport a koníčky ...) do práce a pak je náprava, pro zdravotnictví dražší a dražší. Takže lidé s opravdu chronickou bolestí, která má reálný základ, by měli být upřednostněni třeba při náhradě kloubu (jinak pochopitelně ihned vyhledat lékaře, ne zobat doma, léky z netu!). Je velice zajímavé, že stát hradí pomoc dětem / lidem, ze vše koutů planety, ale sám, nemá dost $, na zajištění dostatečné péče pro své vlastní občany. Je lepší léčit srdeční choroby Egyptských (+97M lidí) dětí, nebo bioléčbou matku našich dvou malých (už se stalo), já mám jasno - varianta 2.
* Víte, ono je hezké jezdit po světě, tam si vyfotit pár domorodců, vrátit se domů a říkat, jak se nám tu, v porovnání s nimi, dobře žije. Ano, jenže u nás musí lidé chodit do práce, starají se o své děti (ne je pouze plodí), dále trochu chápou co je zodpovědnost, za sebe, děti, přírodu (v rámci svých $ možností) i stát. Ví to i ten chudý zbytek světa, kde lidé žijí v těch otřesných podmínkách? Že bez práce, změny přístupu k životu i víře (žena je také člověk a kondomy asi budou třeba), bez píle a vytrvání v ní, to nepůjde a svůj osud nikdy nezmění? Cesta jinam (připrchlíci) není řešení, to je začátek konce míru.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor