Robert Bigelow nabízí milion dolarů za důkazy o existenci posmrtného života

Robert Bigelow nabízí milion dolarů za důkazy o existenci posmrtného života

Realitní magnát a CEO startupu Bigelow Aerospace, Robert Bigelow, přišel s velice zajímavou výzvou.  Za důkaz toho, že „vědomí může přežívat i po trvalé tělesné smrti“, nabízí odměny v celkové výši 1 000 000 dolarů.

Robert nedávno založil Bigelow Institute for Consciousness Studies, který se má věnovat právě výzkumu posmrtného života.

Pokud byste chtěli získat částku v rozmezí 150 000 – 500 000 dolarů, musíte do 1. srpna předložit studii v rozsahu až 25 000 slov. Vítěze vybere porota složená z odborníků na danou problematiku.

Bigelowa částečně inspirovaly zkušenosti získané během seance s Georgem Andersonem, který o sobě tvrdí, že je „nejvíce zkoušeným médiem na světě“. Robert ho kontaktoval nedlouho poté, co jeho syn Rod Lee v roce 1992 spáchal sebevraždu.

Úspěšný podnikatel se sice nedomnívá, že Andersonovi se skutečně podařilo navázat kontakt s jeho zesnulým synem, ale věří, že vědomí dokáže přežít smrt fyzického těla. „Osobně jsem o tom naprosto přesvědčen,“ řekl deníku New York Times.

Diskuze (104) Další článek: Vesmírná technika: Nosné rakety Dněpr se dočkaly 22 startů

Témata článku: Výzkum, Peníze, Smrt, Vědomí, New York Times, Robert, Bigelow Aerospace, Důkaz , Existence, Dolar, Posmrtný život


Určitě si přečtěte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián | 22

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Platby kartou se můžou rozšířit úplně všude. Jako terminál poslouží mobil
Lukáš Václavík
BankaPlacení mobilemNFC
Technici nestíhají. Cetin dočasně přerušil zavádění VDSL bondingu
Lukáš Václavík
CETINPřipojení k internetu
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC