Spíš si říkám, jakou váhu má názor lidí, co nedávno oteplování popírali a nyní tvrdí, že ví kdo za věci co se vlastně nedějí nemůže. 😀😀😀Bubu bubákům.
Tohle není web věda a technika, ale pavěda, tmářství a ekofanatizmus
Za posledných cca 10 000 rokov od skončenia doby ľadovej bolo podľa Bondovho cykluhttps://cs.wikipedia.org/wiki/Bond%C5%AFv_cyklus... viacej teplých období, ktoré boli vystriedané malými dobami ľadovými. Všetky tieto teplé obdobia sú významné udalosťami, ktoré mali pozitívny vplyv na ľudskú civilizáciu a malé doby ľadové znamenali úpadok civilizácie. Ale súčasná priemerná teplota ešte stále nedosiahla priemernú teplotu Bondovho cyklu.Ale nezúfajte, ak pôjde všetko podľa Bondovho cyklu, naše deti alebo vnuci zažijú aj malú dobu ľadovú.
Nechte těch keců B-]
Žejo, nám se ještě bude dýchat dobře a naši vnuci ať se třeba udusí ...
Opravdu si myslíte, že to je hlavní důvod pro vyjádření nedůvěry v obsahovou správnost článku?
Globalni otepleni za historii lidstva probehlo jiz mnohokrat. Da se myslim predpokladat, ze ty negativni prirodni vlivy byly totozne. Kdy presne se nam v dejinach lidstvo udusilo ? B-]Pompeje nepocitam, tam se skutecne nekteri udusili, ale slo o lokalni prirodni katastrofu. :-/
Nasi vnuci umrou na nedostatek zdroju protoze ruzni sulini maji potrebu sponzorovat rozvoj populace v africe..
Je zajímavé, že se u oteplení udávají téměř výhradně jeho (domělá) negativa. Buď žádná pozitiva neexistují, nebo je vědci úmyslně zamlčují. Snad by si EU měla zaplatit výzkum, který by tento jev prozkoumal a zjistil příčinu neuvádění pozitiv. Vzhledem k nákladům na boj s klimatem by to snad stálo za to.
Kdyz budou hledat pozitiva, nebude duvod cerpat dotace...😝
Jsem zvedav z ceho budou ti ekologove zit az nastane globalni zima. Znecisteni v minulosti znamenalo ochlazeni.
Aha, a proto nejvíc prachu v atmosféře bylo v dobách ledových
Bu bu, bu bu, bububu!
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.