Stanfordský profesor tvrdí, že analyzoval materiály získané z havarovaných UFO

Stanfordský profesor Garry Nolan měl možnost analyzovat materiály, které údajně pocházely z havarovaných UFO. Alespoň to prohlásil během rozhovoru pro Vice.

Celkem se mělo jednat o zhruba 10 až 12 kovových úlomků. Některé tyto vzorky prý „nehrály podle pravidel materiálů vytvořených lidmi“, takže nelze vyloučit možnost, že by se mohlo jednat o dílo nějaké vyspělé cizí civilizace.

Stojí za zmínku, že Nolan se proslavil článkem, v němž pomocí argumentů z oblasti genetiky a biologie silně zpochybnil pravost „kostry mimozemského dítěte“, kterou viděl na internetu. Nelze ho tak určitě nařknout z nedostatku skepticismu.

„Pravda je ve vědě“

„UFO komunita mě kvůli tomu neměla ráda. Ale víte, pravda je ve vědě,“ konstatoval.

Nolan rovněž prozradil, že ho americká vláda svého času požádala, aby blíže prozkoumal data získaná od pilotů, kteří se ocitli v blízkosti domnělých UFO.

„Nemuseli jste být ani doktor medicíny, abyste viděli, že nastal problém. Některé jejich mozky byly strašně, strašně poškozené. A to je to, co mě do toho vtáhlo,“ uvedl.

Diskuze (55) Další článek: SpaceX chce z atmosféry odsávat oxid uhličitý a vyrábět z něj raketové palivo

Témata článku: Technologie, Internet, Výzkum, Biologie, Mimozemský život, Genetika, Materiál, UFO, Civilizace, Profesor, Kostra, Rozhovor, VicNa muže doléhá globální krize plodnosti

Na muže doléhá globální krize plodnosti

** Za posledních čtyřicet let klesla plodnost mužů v ekonomicky vyspělých zemích o víc než polovinu ** Za posledních čtyřicet let klesla plodnost mužů v ekonomicky vyspělých zemích o víc než polovinu ** Nová studie ale dokazuje pravý opak

Jaroslav Petr
Lidé
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě