Tesla má vlastní pivo. Design jeho lahve je inspirovaný Cybertruckem

Elon Musk je mj. známý tím, že k propagaci produktů svých firem s oblibou používá poměrně neobvyklé metody. Tentokrát se rozhodl začít vyrábět pivo.

Podle dostupných informací CEO Tesly tzv. GigaBier představil na Gigafactory Berlin County Fair. Na první pohled je zřejmé, že design jeho lahve byl inspirován očekávaným elektrickým pick-upem Cybertruck.

Musk při této příležitosti rovněž prozradil, že má s Gigafactory v německé metropoli velké plány. „Přímo na pozemku postavíme vlakové nádraží,“ prohlásil.

„A v celé továrně budeme mít nástěnné graffiti malby… Takže si myslím, že to bude docela cool. Některé už máme hotové. A dokonce si dáme pivo,“ dodal.

Někteří zahraniční komentátoři ovšem jeho nadšení nesdílejí a rozhodnutí prodávat podobné pivo považují za vysoce diskutabilní. Hlavním důvodem je samozřejmě skutečnost, že spojovat automobilku s pitím alkoholu nemusí být úplně nejšťastnější nápad.

Na druhé straně, v nabídce Tesly jste v minulosti mohli najít například i tequilu. Zatím není jasné, zda GigaBier stejně tak bude limitovanou edicí, nebo nikoliv.

Diskuze (1) Další článek: Start11 přinese do Windows 11 lepší Start i hlavní panel, jen si trochu připlatíte

Témata článku: Elon Musk, Tesla, Design, Cybertruck, Pivo, Dostupná informace, Lahev, CEO Tesla, Vlakové nádraží, Pozemky40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Robotický tank TRX veze 50 sebevražedných dronů Switchblade. Tohle je zbraň nové doby

Robotický tank TRX veze 50 sebevražedných dronů Switchblade. Tohle je zbraň nové doby

** . Společnost General Dynamics Land Systems předvedla maketu svého nového robotického vozidla TRX ** To představuje unikátní mobilní systém pro 50 sebevražedných dronů Switchblade ** Vozidlo TRX je v této verzi rovněž vybaveno kvadrikoptérou

Stanislav Mihulka
VojenstvíDronyRoboti