Tesla Semi se předvedl v Michiganu. Přidal se k němu i Cybertruck

Klub majitelů Tesly na  svém Twitteru sdílel video zachycující elektrický tahač Tesla Semi, jak s rozsvícenými světly projíždí po rychlostní komunikaci v Michiganu.

Na oficiálním Instagramu Muskovy automobilky pak bylo zveřejněno několik povedených snímků, nicméně po zhruba 24 hodinách z neznámých důvodů zmizely.

Kromě Semi se v Michiganu předvedl i Cybertruck. Většina reakcí na jejich společné „vystoupení“ byla pozitivní, ale někteří uživatelé vyjádřili své rozčarování z toho, že tyto vozy se stále nevyrábí.

„Potřebuji je vidět na ulicích v rukou zákazníků,“ posteskl si jeden z nespokojenců.

Semi, který by měl stát méně než 200 000 dolarů, již nějakou dobu prochází testováním. Podle Drive Tesla Canada se Tesla rozhodla ponechat si i kusy původně určené pro společnost Pepsi Co, aby je mohla podrobit dalším zkouškám.

Dotyčný tahač byl navržen tak, aby byl estetičtější i šetrnější k životnímu prostředí než jeho konkurenti s benzínovým pohonem. Zatím však pro něj bohužel platí totéž co pro Cybertruck – tedy že nikdo nedokáže říct, za jak dlouho se ho dočkáme.

Diskuze (16) Další článek: Tvůrci prohlížečů se pustili do sebe. DuckDuckGo pošlapal důvěru uživatelů, tvrdí autor Bravu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,