Toyota se pochlubila novým robotem. Pilot ho ovládá z virtuální reality

Názory k článku

skutecnykosmonaut  |  24. 11. 2017 10:33  |  Macintosh OS X Firefox 48.0

Ježíš slaví 32. narozeniny a jeho učedníci si marně lámou hlavu, jaký dárek mu tak dát. Tu se jeden vymrští a do ticha zvolá.: Mám to kamarádi, koupíme mu robota, na živě o něm psal pan Čížek, že tenhle novej cybertýpek dokáže hotový zázraky. NE, okřiknou ho. A co třeba Iphone X a zážitkový poukaz na exkurzi do novýho sídla applu? Na živě pan Michlovský a hoši z mobilmánie říkali...Tak to rozhodně NE, buď už konečně zticha. Vtom vstane ten nejmoudřejší učedník a říká. Mám to kamarádi pojďte se mnou na tržiště. A tam mu zaplatili p-rostitutku a odvedli do Ježíšova skromného příbytku. Sborem pak zvolali. Ježíši, pojď si pro dárek a ON sestoupil k nim z Nazaretských mraků. Pane náš, dnes slavíš významné životní jubileum a tak jsme ti přichystali dar - zážitek na který budeš, jak doufáme, do konce svého života ještě dlouho pěkně vzpomínat. Teď jen jdi do svého skromného příbytku a měj oči a srdce otevřené, tak jak jsi nás to učil. Ježíš učiní tak, dveře od jeho skromného příbytku se zavřou.
Zhruba po 5 minutách se dveře rozletí a ta p-rostitutka jak smyslů zbavená snad 100km rychlostí vyběhne ven, řve a kleje jak ten nejspodnější nazaretskej dlaždič. Udivení učedníci vstoupí dovnitř a tam ON na zemi, oči vytřeštěny a lapá po dechu. Proboha, co se stalo náš Pane, ptají se a on po chvíli zmateně vysvětluje.
Vstoupil jsem dovnitř, pacientka již ležela připravena na stole, nohy od sebe. No a tu já v tom šeru zahlédl tu ošklivě hlubokou jizvu mezi jejíma nohama. Přistoupil jsem tedy k trpící a ruku svou přiložil k ráně. Po chvíli se rána zacelila

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor