Mordred Pendragon
Mordred Pendragon
29. 4. 2022 • 9:46

Globální změny přicházejí a odcházejí. Mikroby v půdě ale mají sakra velkou životaschopnost. Tohle vypustit, by mohlo způsobit nové období ledové koule.
Řešení klimatické krize by měla být kontrolovatelná. To co ta šílená ženská navrhuje, je úprava organismu tak, že se mu dá síla změnit globální klima. Až pak přijde například doba ledová, a ty prostě v současné fázi vývoje Země a Slunce přicházejí periodicky, nikdo nedokáže tyto půdní bakterie změnit nazpět a se sníženým skleníkovým efektem zmrzne celá planeta. Já jsem velký fanda do vědy i do CRISPR technologie, ale některé nápady jsou fakt děsivé. Obzvláště ty od velmi inteligentních nebo velmi mocných aktivisticky poznamenaných jedinců, kteří je dokáží dokonce realizovat.

Názor byl 1× upraven, naposled 29. 4. 2022 09:47

pupák
28. 4. 2022 • 14:21

Lidstvo naprosto nechápe dosah toho, co s genetickými zásahy do přírody spustilo. Nerozumíme ničemu, ale sereme se do všeho. To se nám vrátí jak bumerang a pak bude pozdě litovat.

Mirdyn
28. 4. 2022 • 13:44

Až Rus zavře plyn, ještě budeme rádi za to oteplování.

shodan27
28. 4. 2022 • 9:29

To by mě zajímalo za co dostala tu nobelovu cenu? kdyz placne takovouhle pi*ovinu... Staci ze zakrejvaj dekama kousek ledovce 😀😀😀

Bolakxx
28. 4. 2022 • 9:20

Nejaka ekologie je mrtva green Deal jak bysmet Ted to bude o preziti je to Doba jadernych elektraren a bezpecnostni a dostupnosti zakladnich surovin jako tepla a elektriny...

vransen
28. 4. 2022 • 8:44

No nevím. Zní to, jako že vyženeme čerta ďáblem...

AjaFreeman
AjaFreeman
28. 4. 2022 • 8:43

Ale v televizi politici a aktivisti říkali, že vědecký progres není cesta dopředu, ale že je nutné utlumit ekonomiku, omezovat prosperitu, dotovat jejich neziskovky a někteří i říkali že je třeba zredukovat počet živých lidí.

i83427
28. 4. 2022 • 8:30

Celý je to zbytečný, když na druhé straně nVidia testuje 900W grafickou kartu, Intel sériově vyrábí procesory, které v zátěži vyzáří 250W tepla a to nemluvim o těch milionech či miliardách grafických karet, které zbytečně generují odpadní teplo kvůli těžbě stupidních kryptoměn.

Net.Xtreme
28. 4. 2022 • 7:51

Trochu se bojím páchačů dobra, co za mutované breberky vypustí do přírody.
Osobně bych uvítal víc GMO v obchodech, zejména těch, které snižují potřebu pesticidů, herbicidů, hnojiv a snižují tak cenu a jsou šetrné k přírodě. Bonusové body za GMO syntetizujícími extra vitaminy a poskytujícími nutričně pestřejší a vyváženější stravu. Extra bonusové body za “otevřené” GMO, které nejsou zatížené patenty, složitým licencováním a potenciálními soudními spory.

Určitě si přečtěte

Články odjinud