Ve videoklipu od Katy Perry a Alesso se objevily modely kosmické lodi Starship

Pozorní diváci, kteří sledovali pondělní večerní premiéru hudebního videa k singlu When I’m Gone od Katy Perry a Alesso, si nemohli nevšimnout zajímavého detailu: kosmických lodí vypadajících jako Starship.

Lodě, k nimž Perry v jedné scéně dotyčného videoklipu odchází společně s robopsem od Boston Dynamics, pochopitelně nejsou pravé – zdá se, že jde o zmenšené modely.

Je nicméně téměř jisté, že coby jejich předloha skutečně posloužila právě Starship. Mj. proto že Elon Musk a sedmatřicetiletá zpěvačka udržují přátelský vztah.

Interpretka megahitů jako I Kissed A Girl či Hot n Cold v minulosti dokonce i vystoupila před jedním startem SpaceX, byť ten byl později odložen kvůli špatnému počasí.

Podle některých zahraničních médií jde o jasný ukazatel toho, že průzkum vesmíru právě teď zažívá další zlatý věk v popkultuře.

Diskuze (3) Další článek: Antivirový program Avira může kromě hledání virů těžit ethereum, uživatel dostane 85 %

Témata článku: SpaceX, Elon Musk, Hudba, filmy, seriály, Starship, Boston Dynamics, Katy Perry, Kos, Kosmická loď, Premiéra, Singl, Model, VideoklipSatelitní komunikaci nabídne i Mediatek. Spojil síly s výrobcem ultraodolných telefonů do terénu

Satelitní komunikaci nabídne i Mediatek. Spojil síly s výrobcem ultraodolných telefonů do terénu

** Mediatek příští rok nabídne svou vlastní satelitní komunikaci ** Má být obousměrná, poslání zprávy potrvá 10 sekund ** První telefon se satelitním příjmem přijde na trh v 1. čtvrtletí 2023

Martin Chroust
SatelitZvýšená odolnostMediaTek
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify