UFO | USA

„Vláda zkoumá mimozemskou technologii,“ tvrdí americký kongresman

Tennesseeský kongresman Tim Burchett tvrdí, že americká vláda zkoumá mimozemské technologie. Ty podle všeho měla získat po nedávných sestřelech zařízení, která byla následně označena za výškové balony.

„Myslím, že spousta z toho se právě teď reverzně analyzuje, ale my tomu prostě nerozumíme,“ konstatoval mj. v nedávném rozhovoru pro magazín Newsweek.

Dvakrát znovuzvolený člen Sněmovny reprezentantů rovněž předpověděl nárůst pozorování UFO v budoucnu, i když toto své prohlášení nijak nevysvětlil. A pochopitelně také nepředložil žádné důkazy týkající se výše zmíněných technologií.

„Neoficiální a neintuitivní“

Není to nicméně rozhodně poprvé, kdy s něčím takovým přišel. Například loni v květnu při příležitosti jistého slyšení o problematice UFO poznamenal, že „vládní krytí pokračuje“.

Minulý měsíc pak Burchett během rozhovoru s nechvalně proslulým exkongresmanem Mattem Gaettzem připustil, že zdroj jeho přesvědčení je „neoficiální a intuitivní“.

„Příliš mnoho věci znalých lidí mi to řeklo, a že jsme museli s těmito mnoha plavidly, která havarovala, něco udělat...,“ konstatoval během vystoupení v Gaetzově podcastu. „Jen tomu ve svém srdci věřím.“

Diskuze (29) Další článek: Microsoft přidává AI do Wordu, Excelu a Outlooku. Práce na počítači už nebude jako dřív

Témata článku: , , , , , , , , , ,