„Všichni zemřou.“ Elon Musk se prý proti COVID-19 očkovat nenechá

Elon Musk během rozhovoru s redaktorkou New York Times Karou Swisher prohlásil, že neplánuje nechat se očkovat proti nemoci COVID-19. On ani jeho děti prý nepatří do rizikové skupiny.

Není žádným tajemstvím, že šéf SpaceX a Tesly hrozbu koronaviru SARS-CoV-2 dlouhodobě bagatelizuje. Například počátkem března na Twitteru předpovídal, že do konce dubna nebudou téměř žádné nové případy.

Ve stejný měsíc uvedl i to, že „koronavirová panika je hloupá“. Pandemie je podle něj v podstatě jen příroda ubírající se svým směrem.

Když na něj Swisher nyní zkusila zatlačit a upozornila ho, že „tato bouře znovu přichází“, Musk pouze suše poznamenal „všichni zemřou“.

Slavný vizionář rovněž odmítnul mluvit o zaměstnancích Tesly, kteří byli v době koronavirové krize povoláni zpět do práce. „Pojďme dál. Karo, nechci se pouštět do debaty o COVID, o této situaci,“ řekl striktně.

Titulní foto: Jernej Furman, CC BY 2.0

Diskuze (60) Další článek: Chcete nová bezdrátová sluchátka? K předplatnému Computeru je teď dostanete zdarma!

Témata článku: Koronavirus, SpaceX, Twitter, Elon Musk, Očkování, COVID-19, Viry, Vakcinace, Jernej Furman, SARS-CoV, Krize, Tesla, KaroZakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

** Google připravil novou verzi aplikací Google Map a Google Keep ** Pokud si resetujete Wear OS 2 hodinky, už je nesputíte ** Je to jen čirá náhoda, nebo taktika, jak vás přimět k upgradu?

Martin Chroust
Google MapyWear OS