Pěkně kecaj...https://youtu.be/RmfRi2Vl3JQ... ... neni to na dvě půlky, spíš někde v třetině!
More. Můj brácha má břitvu, ten udělá ži, ži a máš hlavu na tři půlky🙂
😁))))))
Rusové už dávno vyvinuli vlastni JDAM pack a velmi úspěšně ho používají na UA.
https://www.youtube.com/results...
Velké bomby jsou plýtvání. Dá se to řešil "osobně", jednotlivě, bez civilních ztrát...https://youtu.be/XtDoPvaCbFQ...
tohle bude fungovat tak dvě hodiny od začátku válka, než Číňani zapnou rušičky GPS ...
Jestli se nepletu, tak JDAM má i inerciální navigaci, právě kdyby mu někdo zarušil signál. Trošku klesne přesnost, ale vzhledem k tomu, že tohle má v konečné fázi aktivní navedení na cíl, by to zas tak vadit nemuselo.
INS představuje základ většiny zbraňových systémů delšího dosahu, včetně systémů proti rychlým manévrujícím cílům např.: řízené střely. INS ve střední fázi vede např.: střelu do prostoru včetně korekce trajektorie (Datalink), protože bez znalosti pozice v prostoru to zkrátka nejde. V terminální fázi přepíná na aktivní hlavici (radar, IR, optika s databází cílů, …) a přesné navedení na cíl je v režii aktivní hlavice. U zbraní krátkého dosahu lze uplatnit např.: rádiopovelové navedení, kdy navedení sleduje např.: IR zářič střely apod. Od polo-aktivních hlavic se upouští, jednak je nutnost cíl neustále ozařovat, ale také miniaturizace a výkon je někde jinde, než před 30-40 lety. Mj. tato technologie není nová, právě naopak a těží z výzkumu a zavedení do výzbroje Izraele. Například 122 mm salvové raketomety proměníte v přesně naváděnou munici prostou montáží systému EPIK (Rafael) – baterie RM-70 Vampire. Stejnou technologii používají i pro 120 mm minomety, v 81 mm variantě převzali RCGM v USA (oboje jsou navedené pomocí laserové paprsku popř. GPS), elektrooptické se zkoušeli, ale pro relativně malý dosah nebylo vyžadováno autonomní rozpoznávání cílů, protože palbu řídí návodčí/pozorovatel (člověk/dron).
Tak s touhle uvahou jste asi tak tricet let za horizontem udalosti.
Video UYNX8N8Au7JKZUkr bylo z YouTube staženo. K dispozi je rok staré video https://www.youtube.com/watch... nebo další asi dva roky stará videa (hledání slova QUICKSINK funguje).
Americe docházejí zdroje, proto hledají levné řešení.🙂
Spíš se rozšířila námořní verze ručníkáře v toyotě (Húsíové atd.)... a Americe se nechce se potápět pirátskej křáp za pár šupů, co je z poloviny rez a z poloviny barva, torpédem za milióny dolarů...
Ked mozu pouzit sidewinder za 400 000k na balon, tak 1Mega na lod je este lacna zalezitost :P
Přemýšlejte, než něco takového napíšete, protože se nelze nezeptat, čím jiným by měli takový cíl sestřelit. Jediným strojem schopným zásahu v takových výškách zůstává F-22 (USA) a vzhledem k výšce (letové vlastnosti ve vysokých výškách) a povaze cíle nebylo možné použít kanón, protože by zkrátka nebyl dostatečně účinný a pilot by měl velmi omezené možnosti zásahu. AIM-9X disponuje dostatečným dosahem, rozlišovací schopností hlavice i výkonem fragmentační hlavice.
"Quicksink zasáhne loď a praktiky ji rozpůlí", praktiky aha
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.