Bojujte s Philips Hue proti „podzimním depkám“

Podzim je zde a s ním i čas brzkých večerů. Spousta lidí ale, ať už vědomě či nevědomě, vnímá brzkou tmu negativně a někteří dokonce podléhají skepsi a skličujícím náladám. Jak proti nešvarům tmavšího půlroku bojovat? Obklopte se světlem, jež bude vašim potřebám naslouchat! Třeba svítidla Philips Hue to dnes již dokáží.

Jak asi sami dobře víte: spousta psychologických výzkumů prokázala přímou souvislost mezi mírou slunečního světla a lidskými náladami. Obecně platí, že čím více slunce, tím příjemněji a veseleji se člověk cítí. A funguje to samozřejmě i naopak. A to konkrétně v roční dobu, do níž se právě teď dostáváme.

Současné nejen světelné technologie a svítidla ale dokazují, že obavy ze tmy a jejího negativního vlivu na lidský organismus jsou již zbytečné. Například Philips vyvinul inteligentní osvětlení Philips Hue, které bylo přímo vyvinuto za účelem produkce světla, jež má pozitivní dopady nejen na duševní zdraví jedince.

Philips Hue produkty se dělí do celkem 4 kategorií a každá má trochu jiný účel. A jaké že kategorie to jsou?

Začněte s inteligentním osvětlením prostřednictvím Philips Hue White

Edice White je zde od toho, aby ve vašem bytě svítila všechna světla, která v daný okamžik potřebujete. Ano, na první pohled to možná nezní nijak zvlášť extra, jenomže tato světla jsou inteligentní a například pomocí GPS poznají, že se blížíte domů a tak se samy rozsvítí. Takže nejen, že vás při večerním příjezdu vítá teplý a rozsvícený domov, ale ještě můžete v klidu z auta do domu nanosit všechny tašky, aniž byste museli sáhnout na jediný vypínač.

Klepněte pro větší obrázek
Startovní sada Philips Hue White

A když jste už konečně doma a potřebujete několik světel povypínat či ztlumit, jednoduše vytáhnete mobil a jeho prostřednictvím si dle libosti nastavíte osvětlení po celém baráku, aniž byste museli obcházet jediný vypínač. S takovou zbraní v ruce můžete čelit tmě a teskným náladám zcela suverénně.

Chcete číst nebo pracovat? Philips Hue White Ambience vám s obojím pomůže

U každého světla, které je součástí systému Philips Hue, můžete ale ovládat i jeho intenzitu. Philips Hue White Ambience má přímo přednastavených několik režimů, z kterých můžete vybírat podle toho, za jakým účelem se v dané místnosti zrovna nacházíte. Chcete si zacvičit? Nebo musíte pracovat? Philips Hue vám nastaví jasné osvětlení do namodralého odstínu, aby váš mozek byl co nejvíce koncentrovaný a vy tak mohli dosáhnout co nejlepších výsledků.

Klepněte pro větší obrázek
Startovní sada Philips Hue White Ambiance

Máte doma rande nebo chcete jen tak relaxovat? Zvolte si na mobilu přes Philips Hue aplikaci adekvátní světelný režim a váš obývací pokoj se zalije hřejivým decentním světlem, ve kterém se vy i další osoby v místnosti budou připadat příjemně – podzim nepodzim, tma netma.

Philips Hue Color Ambience: Když se chcete bavit…

Ok. Dosud jsme se tmavým večerům pasivně bránili. Nyní je na čase vyrazit do protiútoku a naopak zúročit všechna pozitiva, které brzká tma nabízí.

Klepněte pro větší obrázek
Sada Philips Hue White and Color Ambiance

S Philips Hue Color Ambience si můžete nastavit barevné světlo, na jaké máte zrovna chuť. Chcete červenou? Prosím! Nebo byste raději zelenou? Máte ji mít! Ale nemyslete si, že můžete vybírat jen za základních barev. Můžete si namíchat jakýkoliv světelný koktejl a rozhodně se nemusíte držet při zdi – Philips Hue totiž dokáže vyprodukovat až 16 miliónů barev!

Večery jsou dlouhé, netravte je sami! Uspořádejte filmovou projekci či turnájek ve hraní na konzolích, pozvěte přátele a místo tradičního přivítání kolou a pop-cornem je přivítejte… netradičním osvětlením.

Nový rozměr zábavy přináší Philips Hue Play

A na závěr si představíme jednu žhavou novinku: Philips Hue Play – celým názvem Philips Hue Color Ambience Play – je revolučním osvětlením, jež změní vaši domácí zábavu jednou provždy. S těmito světelnými produkty můžete své barevné osvětlení propojit s televizí, hi-fi aparaturou či herní konzolí.

Klepněte pro větší obrázek
Umocnění herního zážitku díky Philips Hue

A co se bude dít? Světlo bude kopírovat barvy na obrazovce či hudební vlny! Takže s Philips Hue nejen že vytvoříte prvotřídní domácí kino nebo hráčské doupě, ale dokonce si můžete udělat i domácí diskotéku. Philips Hue Play je zkrátka milník, po jehož překročení již nikdy nebude nic jako dříve – co se trávení času doma týká.

Tak co? Pořád máte pocit, že by vás brzká tma a dlouhé večery měly nějak skličovat?

Další článek: Listujeme novým Computerem: proč stačí mobil s Androidem za čtyři tisíce?

Témata článku: ,