Špionážní technika nebo kamera mohou být lepší než hlídací pes

Jistě si chcete pohlídat svůj majetek a být v klidu, když třeba na čas odjedete na dovolenou. Špionážní technika vám v tom pomůže. Kamery můžete nainstalovat tak, že zaznamenáte jakýkoli pohyb kolem vchodu, uvnitř domu i třeba na zahradě. Ty vysoce moderní v sobě mají i wi-fi, takže se během okamžiku dozvíte, že máte doma nezvaného hosta. A můžete ihned jednat, především zavolat policii.

Skryté kamery a špionážní technika mohou být ukryty kdekoli. V bytovém interiéru jsou velice často instalovány v hodinách nebo knihách. Jsou nenápadné, a pokud o nich nevíte, trvalo by hodně dlouho, než byste je objevili.

Špionážní kamera může být užitečná nejen proti zlodějům, ale i jako důkazní materiál, máte-li pochybnosti o tom, co se doma děje ve vaší nepřítomnosti. Necháváte v bytě dospívající potomky a zajímá vás, co dělají, když opustíte dům, město anebo stát? Není nic jednoduššího než si v domě nebo v bytě nainstalovat skryté kamery.

Klepněte pro větší obrázek

Špionážní kamery ovšem nejsou jen prostředkem pro sledování majetku. Skrytá kamera, nainstalovaná třeba v propisce nebo brýlích, zaznamená důležitou schůzku nebo jakékoli diskutabilní setkání. Můžete použít kamerový záznam jako důkaz, když se po nějakém jednání dostanete do sporu a možná i do právní pře. Každopádně můžete kamerové záznamy použít jako neoddiskutovatelné svědectví.

Pozor si dejte jen na to, abyste nezabírali území souseda nebo prostor, který vám nepatří. Úřad na ochranu osobních údajů řeší stále častěji žaloby na to, že sousedovic kamera zabírá náš dvorek a potažmo i nás a celou naši rodinu. Záznamy z kamery nepatří na sociální síť! Pokud máte pocit, že došlo k přestupku nebo trestnému činu, poskytněte záznam policii.

Špionážní kamery můžete zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Další článek: Zkracovač Googlu končí. Krátké adresy s Goo.gl už nevytvoříte

Témata článku: